ONEbit hosting se stal součástí mezinárodní skupiny WY Group, za kterou stojí investiční fond Sandberg Capital, a zařadil se tím do rodiny významných poskytovatelů webhostingových služeb působících v České republice pod hlavičkou Webglobe (tisková zpráva).

Toto spojení otevírá nové možnosti nejen pro naše zákazníky a obchodní partnery, ale znamená i zcela nový směr na poli hostingových služeb (nejen) v ČR, jehož můžeme být součástí.

Co se aktuálně mění?

Zjednodušeně řečeno, pro tuto chvíli se nemění vůbec nic. Všechny služby běží dál za nezměněných podmínek tak jak jste u nás zvyklí.

Jaké výhody přinese spojení zákazníkům?

Díky tomu, že jsme součástí silné hostingové skupiny (aktuálně třetí největší poskytovatel hostingových služeb v ČR), mohou z tohoto spojení do budoucna těžit především zákazníci. Sdílené know-how, moderní technologie a silná prozákaznická orientace nám umožní posunout nabídku služeb na novou úroveň. Určitě se tedy máte na co těšit 🙂

Kdy se dozvíte, jaké novinky se chystají?

O všech připravovaných novinkách Vás budeme samozřejmě včas informovat.

Máte doplňující dotazy?

Jste zákazníkem ONEbit hostingu a rádi byste se dozvěděli více informací? Nebo byste jen chtěli znát odpověď na něco, co tu nezaznělo? Napište nám na podpora@onebit.cz a zeptejte se na vše, co Vás zajímá!

Stali jsme se součástí skupiny WY Group