Za dobu existence ONEbit hostingu jsme mnohokrát navyšovali parametry tarifů, abychom mohli zákazníkům poskytovat stále lepší služby. S tím je často spojen i vznik nových tarifů s novými názvy, kterých se tak postupně nasbírala pěkná řádka.

V průběhu minulého roku jsme odstartovali proces postupného sjednocování starších tarifů se současným navýšením jejich parametrů tak, aby byly na stejné úrovni jako naše moderní hostingové tarify. Pro starší tarify je tak zpravidla k dispozici více prostoru pro služby a také možnost navázat více domén, se zachováním ceny. A protože máme rádi pořádek 🙂 , je následným logickým krokem i sjednocení názvů tarifů, ke kterému dojde v průběhu tohoto roku. Jde už jen o kosmetickou změnu, kterou uvidíte v popisu tarifu v administraci služeb nebo na faktuře.

Jakých tarifů se změna názvu dotkne?

  • HOME VIZITKA a BUSINESS VIZITKA bude nově jednoduše tarif VIZITKA.
  • Z tarifů WEB-START A HOME LITE se stane tarif START.
  • Tarif WEB-COOL bude přejmenován na PREMIUM.
  • Sjednoceny budou i tarify WEB-VIP, HOME VIP a BUSINESS VIP na tarif PREMIUM VIP.
  • Následně dojde také ke sjednocení názvů tarifů WEB-PROFI s BUSINESS LITE a WEB-OPTIM s HOME LITE. Lite tarify, které již nejsou v nabídce, budou poté postupně převáděny (po domluvě se zákazníky) na standardní verze tarifů.

Změna názvu tarifu se týká především našich dlouholetých zákazníků, kterým při této příležitosti děkujeme za přízeň.

Sjednocujeme názvy hostingových tarifů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *