Ve ONEbit hostingu dlouhodobě považujeme zákaznickou podporu za jeden ze základních stavebních kamenů při poskytování kvalitních webhostingových služeb. Proto se snažíme, abyste nás mohli snadno a rychle kontaktovat kdykoliv a s čímkoliv. Bez nadsázky – dělá nám radost, pokud se nám podaří Vám pomoci. V předešlém, kvůli pandemii koronaviru trošku zvláštním, roce to platilo dvojnásob.

Máte rádi statistiky? Pak se s námi pojďte podívat, jak jsme si na podpoře vedli v uplynulém roce.

Za celý rok 2020 jsme odpověděli na 48,735 textových tiketů, což vychází na krásných 133 požadavků denně. Nejvíce jsme se zapotili v říjnu, kdy jsme jich vyřídili rovnou přes 5 tisíc. Zároveň jsme si s Vámi povídali i přes sluchátko – celkem jsme obsloužili 3,766 telefonátů na naší zákaznické lince. Některé věci lze nejlépe dovysvětlit právě po telefonu, a tak jsme více než 500x zavolali i my Vám. Dále proběhlo 284 komunikací přes náš chat na webových stránkách nebo přes sociální sítě.

Na Vašem názoru nám záleží, proto můžete každou naši odpověď jednoduše ohodnotit (a případně přidat i vzkaz). Jsme moc rádi, že hodnocení naší zákaznické podpory dlouhodobě přesahuje 93 %! ( dáme v tomto roce stovku? 🙂 )

V této souvislosti bychom Vám také chtěli poděkovat za zpětnou vazbu, kterou nám posíláte. Z mnoha pozitivních reakcí jsme jich pro Vás pár vybrali:

To je bez debat. Podpora v ONEbit byla vždycky na jedničku 🙂“ Antonín J.

Děkuji za skvělou podporu při migraci. Rychlé odpovědi, komunikace večer, víkendy, k věci a ke všem dotazům na které se ptám.“ Martin R.

Kéž by bylo vše tak skvělé, jako Váš support!“ Roman C.

Zase jste mi zachránili p*del!!!! Jste všichni úžasní…“ Alan K.

I love this hosting service“ N.K.

Všechny tyto reakce nám dělají obrovskou radost a dodávají pocit dobře odvedené práce. Zároveň si však velmi vážíme jakékoliv zpětné vazby, díky které můžeme naše služby neustále zlepšovat. Chcete-li nám něco sdělit, určitě nám napište! Jsme tu pro Vás.


Za celý tým ONEbit hostingu děkujeme a těšíme se na Vás na podpoře i v tomto roce!

Jak jsme si vedli na podpoře ve 2020?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *