V březnu jsme se s vámi podělili o to, jak zvládáme přechod z kanceláří do domácího prostředí a nyní, po určité době, se tak můžeme ohlédnout za tím, jak jsme zvládli návrat zpět. Během dva a půl měsíce práce z domova jsme stihli odpovědět na 11.638 e-mailových požadavků a celkem 772krát jsme si s vámi povídali po telefonu (také jsme se nesčetněkrát přesunuli z křesla na sedačku a cvičně oběhli pár koleček kolem jídelního stolu). Po tak dlouhé době jsme se znovu těšili na týmové prostředí našich kanceláří.

Děkujeme vám za trpělivost a hlavně nebývalou toleranci. Občas jste totiž mohli při hovoru nečekaně vyslechnout také křik našich dětí nebo zvuky domácích mazlíčků. 🙂 I přes to všechno jste nám dávali pozitivní zpětnou vazbu na naši práci. No podívejte se sami:

“Já to nechápu. Odpověď na požadavek za půl minuty i s hotovým nastavením? Jste prostě boží! :)” Martin S.

“Naprosto nadstandardní podpora. Mám radost, že mám weby u vás :-)” Jana A.

“Velice rychlá komunikace. Obdivuji Váš profesionální přístup. Dneska se to moc nevidí.” Tomáš M.

“Paní Zdeňka velmi rychle a mile zareagovala na dotaz 😉 Hýčkejte si takové zaměstnance :-)” Jiřka V.

Je nám jasné, že COVID-19 i přes všechna opatření zcela nevymizel, a proto jsme při návratu do kanceláří zavedli zvýšená hygienická opatření, která pomohou s ochranou nejen nás, ale i našich návštěv, obchodních partnerů atp. Jde především o dodržení dostatečné vzdálenosti mezi pracovními místy, častou desinfekci exponovaných míst, a také jsme se všichni vybavili kvalitními rouškami s nano vlákny a desinfekčními gely pro bezpečnou cestu do/z práce.

Zvláštní režim mají naši serveroví administrátoři, kteří musejí být neustále připraveni pro případný zásah v datacentru. I přes všechna nastavená opatření dokázali po celou dobu udržovat v chodu nejen servery, na kterých běží vaše webové stránky a e-maily, ale i naši farmu pro pomoc v boji s COVID-19.

Také jsme našim zákazníkům, kteří přímo pocítili následky karanténních opatření na svůj byznys, pomohli překlenout toto těžké období a poskytli pomoc v podobě individuálního fakturačního plánu. Jsme v tom s vámi a vážíme si toho, že využíváte služeb ONEbit hostingu!

Návrat z home office do kanceláří ONEbit hostingu