S výběrem vhodného názvu domény vám jako registrátor pomoci nedokážeme. Ale můžeme udělat vše proto, abychom minimalizovali riziko, že vás někdo s registrací předběhne. Pokud tedy máte vybranou vhodnou (a zároveň volnou) doménu pro svůj nový projekt, měli byste si ji zaregistrovat co nejdříve. V tomto okamžiku přicházíme na řadu my.

Rychlost registrace domény je zásadní

Celý proces registrace domény je u nás automatizovaný a nevyžaduje manuální zásah pracovníka. Čas potřebný k registraci tak závisí pouze na vámi zvolené platební metodě, přičemž samozřejmě podporujeme širokou škálu on-line platebních metod včetně plateb kartou. Ať je víkend, svátek či noc, doménu budete mít do několika minut zaregistrovanou.

Nově automaticky registrujeme většinu domén

Doposud jsme automaticky registrovali pouze domény .cz a .eu. Od ledna takto zpracováváme také požadavky na registraci .sk domén, generických domén (.com, .net, org., info. a další) a také nových generických domén (například .email, .online, .cool, .cafe, .photo, .xyz a další). Podrobnější informace naleznete v naší nápovědě.

 

 

 

Vaši doménu nově zaregistruje robot

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *