Na rychlé, vstřícné a hlavně nápomocné zákaznické podpoře si u ONEbit hostingu dlouhodobě zakládáme, protože ji považujeme za jeden z pilířů úspěchu a výrazný faktor ovlivňující spokojenost zákazníků. Chceme jít však ještě dále.

Nově jsme umožnili u každé odpovědi zákaznické podpory zanechat hodnocení. Odkaz na hodnocení spokojenosti naleznete v patičce e-mailu, kterým chodí reakce na požadavky z našeho helpdesk systému. Po kliknutí se vám zobrazí webová stránka, kde vyberete jednu ze 4 možností a v případě, že byste se chtěli více rozepsat, můžete přidat i komentář. Připomínky od uživatelů tak získáváme v reálném čase, což nám umožňuje na případné nedostatky okamžitě reagovat.

 

 

Máte-li jakékoliv připomínky k našim službám obecně, tedy nejen k zákaznické podpoře, pošlete nám je prosím – třeba na e-mail podpora@onebit.cz. Rozhodně se u nás neztratí a inspirují nás k dalšímu zlepšování služeb. Děkujeme.

 

S čím vším vám naše zákaznická podpora pomáhá?

Pokud jste našimi zákazníky déle, pravděpodobně jste s naší zákaznickou podporou už do styku přišli. Nejčastěji řešíme záležitosti týkající se výběru a úpravy tarifů, často také pomáháme s převodem domény nebo bezproblémovým přesunem celého webu z jiného webhostingu.

Řešíme však i záležitosti, které s hostingem přímo nesouvisí. Pomáháme například s optimalizací webů či jejich zabezpečením. Také dokážeme pomoci, pokud se jedná o zádrhel se samotnou webovou prezentací – špatně otestovaná aktualizace, neodborný zásah programátora atd. Rychlým řešením bývá obnova webu ze zálohy, kterou vám připravíme a zpřístupníme zcela zdarma. Někdy však stačí, když upozorníme na špatně napsaný skript, který příliš vytěžuje hosting a zpomaluje tak webovou prezentaci, nebo na zaplnění databáze.

 

Jsme tu pro vás

Zákaznická podpora se neomezuje jen na současné zákazníky. Máte-li o naše služby zájem, ale nejste si něčím jistí, rozhodně se na nás s jakoukoliv otázkou neváhejte obrátit. Na našem webu naleznete kontaktní formulář nebo můžete poslat e-mail na adresu podpora@onebit.cz.

 

Zákaznická podpora ONEbit hostingu: „Hodnocení se nebojíme“