Nevíte si rady s nastavením? Žádný problém – pomůžeme vám on-line.

Neustále se snažíme Vám být čím dál blíž, pokud potřebujete radu či odbornou pomoc. Rozšířili jsme proto zákaznickou podporu ONEbit hostingu o možnost nastavení služeb přes vzdálenou plochu. Práci s nastavením tak můžete nechat na nás.

640x350

Naši zkušení supporťáci Vám mohou vzdáleně pomoci s nastavením e-mailových služeb, s úspěšným připojením na FTP server nebo s nastavením pokročilejších funkcí v administraci webhostingu atp.

Využívejte služby ONEbit hostingu naplno a nastavení nechejte na nás. Více informací o vzdálené on-line podpoře si můžete přečíst zde.

 

200x200_zamek

Zabezpečte si svůj web. Nyní s SSL certifikátem zdarma.

Bezpečnost je nedílnou součástí DNA ONEbit hostingu. Proto podporujeme moderní technologie, které ji neustále zvyšují. Během tohoto roku jsme po intenzivní přípravě spustili službu Let’s encrypt pro všechny naše zákazníky.

Certifikáty jsou postupně k dispozici pro všechny domény. Pro nasazení nás stačí kontaktovat. Služba je poskytována našim zákazníkům zdarma.

Další informace o Let’s Encrypt najdete v předchozím článku.

 

Aktivní ochrana proti DDoS útokům. Pro všechny služby v základu.200x200_stit

DDoS útoky mohou hrozit každému provozovateli on-line služby, proto obranu proti nim nebereme na lehkou váhu.

Všechny servery ONEbit hostingu jsou proto chráněny technologií Radware DefensePro, která v reálném čase filtruje nežádoucí síťový provoz a snižuje tak pravděpodobnost omezení dostupnosti poskytovaných služeb.

Touto technologií jsou chráněny nejen dedikované servery, ale rovněž všechny webhostingové účty.

Libovolný tarif ONEbit hostingu můžete bezplatně vyzkoušet. Platíte až prodloužení v případě, že jste spokojeni. 🙂

 

200x200_pomahameONEbit hosting pomáhá. Díky Vám!

Jak již možná víte, rozhodli jsme se, že dětským pacientům zpříjemníme pobyt v nemocnici. Věnovali jsme jménem vás, našich zákazníků, částku 30 000 Kč dětské oční klinice Fakultní nemocnice v Brně.

Částka byla použita na nákup chytrých technologií, které usnadní rekonvalescenci nejmenších pacientů. Přejeme jim, ať jsou zdraví co nejdříve.

Děkujeme Vám ONEbiťákům, že pomáháte!

 

640x350_fnbrno

 

Newsletter: Výhody pro všechny ONEbiťáky