ONEbit hosting patří mezi dlouhodobě spolehlivé poskytovatele webhostingových služeb, což dokládají i výsledky nezávislých měření dostupnosti.

Jedním z nejznámějších českých projektů, které se zabývají nezávislým měřením dostupnosti serverů webhostingových společností, je portál http://mereni.kyblsoft.cz. Měření dostupnosti ONEbit hostingu zde probíhá již více než 6 let (přesně od 7.2.2006). Za tu jsme se stabilně “zabydleli” v první desítce webhosterů s nejvyšší dostupností. Současně s námi je aktuálně měřeno dalších více než 550 českých a slovenských poskytovatelů on-line služeb.

ONEbit hosting - 1. místo v nezávislém měření dostupnosti
ONEbit hosting – 1. místo v nezávislém měření dostupnosti

Jak se nám daří dosáhnout a dlouhodobě udržet vysokou dostupnost služeb? Je to především díky spolehlivým certifikovaným serverům, modernímu datacentru s redundantní páteřní konektivitou a non-stop monitoringu všech provozovaných služeb.

Často uváděná magická hodnota 99,99% (a někdy i vyšší!) vztahující se ke garantované dostupnosti služeb tak může být pro někoho pouhým číslem, pro nás to je však dlouhodobá dostupnost serverů podložená nezávislými měřeními dostupnosti.

 

Spolehlivý webosting bez výpadků vám přeje
ONEbit hosting

Data platná ke dni 14.6.2012, zdroj dat: http://mereni.kyblsoft.cz/hosting/ONEbit.cz
 
ONEbit hosting na 1. místě v nezávislém měření dostupnosti