Není to tak dávno, co jsme Vás informovali, že se stěhujeme do nových prostor. Tentokrát ovšem nejde o stěhování, ale o velké rozšíření zázemí společnosti a to téměř o dvojnásobek. Společnost investuje více než 4 miliony korun do rozvoje nového moderního vývojového centra, které bude dokončeno již během měsíce března 2012.

Příprava nového vývojového centra ONEbit.cz
Příprava nového vývojového centra ONEbit.cz

Ptáte se, co nás k tomu opět vede? Jedná se o jednoduchou matematiku. S rostoucím počtem klientů ONEbit.cz hostingu musíme zajistit i odpovídající počet vyškolených pracovníků, kteří se o tyto klienty řádně postarají a poskytnou profesionální podporu, ale také počet pracovníků, kteří se budou věnovat neustálému vývoji a inovacím. Společnost v měsíci březnu zahájí provoz vývojového centra, které zajistí moderní zázemí především pro vývojáře. To vše klade samozřejmě velké nároky právě na prostory a vybavení.

A jaké budou mít nové prostory parametry? Vývojové centrum o rozloze téměř 90m2 se spojí se současnými prostory a vytvoří tak společně více než 200m2 zázemí společnosti. Součástí tohoto centra nebudou pouze samotné kanceláře, ale i zasedací a školící prostory, technická místnost s vybavením pro přípravu a testování hardwaru, který zde bude odzkoušen před zavedením do ostrého provozu. Celá investice do rozšíření zázemí společnosti překročí 4 mil. Kč.

Pravidelné rozšiřování zázemí společnosti se již pomalu stalo zvykem, přesto nyní doufáme, že nám nové prostory vystačí alespoň na další 2 roky… 🙂

ONEbit.cz investuje do vývoje