Vážení klienti, obchodní přátelé,

jistými kroky se blížíme opět do období, kdy se sluší ohlédnout se za uplynulým rokem a připravit se na příchod roku nadcházejícího.

Do roku 2011 jsme naskočili ve svižném tempu, když jsme získali statut akreditovaného registrátora .CZ domén. Pod naší přímou správou je již takřka 10 000 českých domén, což je číslo, kterého bychom bez Vás nedosáhli.

Obhájili jsme prestižní certifikát Intel® Server Integrator a stali se členy programu Intel® Gold Partner.

Servery se nám neustále množí a tak jsme zaplnili i druhý rack. Abychom podpořili další rozvoj naší početné serverové farmy, zabydleli jsme se v racku třetím.

Dotazníkový průzkum, který jsme provedli v polovině roku mezi klienty webhostingu ONEbit.cz ukázal, že 96% zákazníků je s kvalitou a dostupností služeb spokojeno (zbylé 4% zákazníků mají k této věci neutrální postoj). Jste motorem, který nás žene neustále dopředu. Děkujeme!

Krátce po přehoupnutí roku do své druhé poloviny, jsme se stali akreditovaným registrátorem .EU domén.

Následně jsme spustili automatické registrace .CZ a .EU domén – Vaši doménu tak můžete mít zaregistrovánu během okamžiku.

Pro všechny nové i současné klienty jsme nasadili systém zabezpečení domén DNSSEC a záhy se stali třetím největším registrátorem .CZ a druhým největším registrátorem .EU domén zabezpečených touto technologií v ČR.

Zapojili jsme se do certifikace registrátorů .CZ domén a obdrželi titul “Registrátor certifikovaný pro maloobchod”.

Zabydlelo se u nás již více než 16 000 spokojených klientů.

…a bylo toho mnohem více. Pokud chcete být neustále v obraze, sledujte nás na Facebooku anebo Twitteru. Před Vánoci se to obzvlášť vyplatí 😉

 

Závěrem nám dovolte poděkovat za přízeň, kterou jste nám v roce 2011 hojně projevovali a věřte, že garantované on-line služby s pravidelnými zálohami a vysokou dostupností tu pro Vás budou i v roce 2012.

pour féliciter 2012
pour féliciter 2012

Klidné svátky, pohodu v blízkosti přátel a chutného kapříka Vám přeje
tým ONEsolution s.r.o. (provozovatel služeb ONEbit.cz, ONEweb.cz a ONEserver.cz)

pour féliciter 2012