Před nedávnem jsme vás informovali o změně sídla naší společnosti. Vzhledem k překvapivému zájmu, který jste projevili v anketě, přicházíme s pokračováním článku o stěhování společnosti ONEsolution s.r.o.

Minulý díl končil právě ve chvíli, kdy jsme měli již vyřízené papírování nezbytné pro zdárnou změnu sídla společnosti u úřadů a obchodních partnerů. Vzhledem k tomu, že jsme kancelářské prostory přebírali jako nezařízené, bylo potřeba nejprve zajistit jejich dovybavení tak, aby zde mohlo vzniknout kvalitní zázemí společnosti a příjemné pracovní prostředí.

Na nové adrese nás najdete od 1.11.2010

Nebylo však času nazbyt – naplno jsme se tedy pustili do práce a zařizování. Během necelých tří měsíců bylo třeba zajistit dodávku a montáž klimatizačních jednotek, podlah, nábytku a prosklených příček. Dále byl proveden kompletní rozvod kabeláže pro internet a IP telefony. Následovalo malování prostor, instalace žaluzií, montáž kuchyňky, pracovních stolů, dalšího kancelářského nábytku, a také loga společnosti. To vše se nám podařilo zvládnout poměrně rychle, ale zas tak rychlé, jak to působí na videu níže, to vážně nebylo… 🙂

ONEsolution s.r.o. – na nové adrese (video)

Od této chvíle mohlo začít zařizování kancelářských prostor a pozvolné stěhování z původního sídla společnosti. Aby bylo zajištěno bezchybné fungování technické podpory bez jakéhokoliv výpadku, který by mohl být klienty pocítěn, zůstalo celé oddělení technické podpory na původní adrese až do okamžiku, kdy byly připraveny adekvátní podmínky pro poskytnutí plnohodnotné podpory klientům. Finální stěhování se tak odehrálo až poslední víkend v říjnu, kdy kromě přesunu celého oddělení technické podpory došlo také k přepojení telefonních linek.

Věříme, že nové kancelářské prostory přispějí k lepšímu pracovnímu prostředí a tím i k celkovému zkvalitnění poskytovaných služeb pro vás – naše zákazníky.

Související články:
Stěhování – díl první: Změna sídla společnosti

Stěhování – díl druhý: Na nové adrese