Milovali jste ji! My jsme ji vzali, rozcupovali na kousíčky a nenechali na ní nit suchou. Je čas se rozloučit… Řeč je o staré administraci webových služeb.

Kvalitní administrace je základem každého poskytovatele internetových služeb. Své o tom vědí i klienti webhostingu ONEbit, pro které se uživatelsky přívětivá a funkčností nabitá administrace stala standardem. To, co se někomu může zdát dokonalé, se však pro jiného stává výzvou. Je ale dobré měnit něco, s čím jsou uživatelé spokojení? Podle nás je odpověď jednoznačná – ANO!

„To, co se někomu může zdát dokonalé, se však pro jiného stává výzvou.“

Dříve než se do takto zásadního kroku pustíte, je dobré si ujasnit, jaká jsou očekávání uživatelů a možnosti jejich naplnění. Dále musíte analyzovat chování uživatelů, jejich orientaci v novém prostředí s velkým důrazem na intuici. S těmito znalostmi se dostanete do fáze návrhu uživatelského prostředí, rozmístění ovládacích prvků a získáte představu budoucí podoby administračního rozhraní. Poté už nezbývá, než do toho jít naplno. Tisíce řádků programového kódu, desítky stránek textů a megabajty grafiky tvoří dohromady jeden homogenní celek – ONEadmin.

Seznamte se s oneadmin.cz

Co tedy nové administrační prostředí ONEadmin přináší?

  • intuitivnější uživatelské prostředí (GUI) s možností nastavení oprávnění,
  • hromadnou správu všech uživatelských účtů pod jedním přístupem,
  • snadné nastavení všech služeb, rozšířené o nápovědu a přímý odkaz do znalostní báze,
  • podporu on-line plateb (ePlatby, VISA, MasterCard, Manum, PayPay),
  • veškeré služby plně pod kontrolou “all in one”,
  • a ještě mnohem více

Malou ochutnávku nové administrace naleznete na adrese http://tour.oneadmin.cz/.

Král je mrtev. Ať žije král!